Wywiad z Piotrem i Iwoną o organizacji festiwalu!

Festiwal Wizji w Wierzbicy

Wywiad z Piotrem i Iwoną o organizacji festiwalu!

Tekst: Najchętniej bym... rozmowy o marzeniach w sztuce i edukacji. Goście odcinka Iwona i Piotr Kiwerscy organizatorzy Festiwalu Wizji. Zdjęcia: Iwony i Piotra

Praca w Wierzbicy wre – sprzątamy pomieszczenia, dokonujemy drobnych napraw, zamawiamy materiały warsztatowe, organizujemy kącik pracy wspólnej.

A w międzyczasie wszyscy, którzy jeszcze do nas nie dojechali mogą przeczytać wywiad o Festiwalu w Newsletterze naszej zaprzyjaźnionej Fundacji Najchętniej.!

Szczegóły od Najchęnieja:

Newsletter Kawiarni Najchętniej powraca już dziś o 20:00!

Po krótkiej nieobecności, spowodowanej tym, co zazwyczaj: w wiosennych miesiącach działo się dużo wszystkiego, najczęściej jednocześnie.W miesiącach letnich dzieje się tyle samo, ale nie mogłem odmówić sobie przyjemności rozmowy z Iwoną i Piotrem, twórczynią i twórcą Festiwal Wizji w Wierzbicy.
Wywiad jest o organizowaniu imprezy artystycznej i edukacyjnej, nie zawiera substancji słodzących ani sztucznych barwników. Dominujący wątek przeplata się jednak z prywatną historię moich Gości, subtelnie zahaczając o historię tzw. Wielką. To dlatego, że tematem przewodnim 10. edycji Festiwalu Wizji są „Iskrzenia czasu”.

Zapisać się na Newsletter można pod linkiem:

https://kawiarnianajchetniej.pl/zaprenumeruj/
(WAŻNE: po zapisaniu trzeba koniecznie kliknąć w link, który po kilku minutach powinien nadejść na zgłoszony e-mail!)

Można też kupić Kawę z Wizją, i dzięki temu zasilić budżet jubileuszowej edycji Festiwalu:
https://kawiarnianajchetniej.pl/produkt/kawa-z-wizja/

Newsletter wysyłamy nie częściej niż raz w miesiącu. W każdym odcinku przeprowadzamy wywiad z osobami tworzącymi sztukę, organizującymi wydarzenia kulturalne i badającymi różne ogólnokulturowe wydarzenia. Czasem zamieszczamy też kącik literacki – polecamy książki z kraju, z którego pochodzi jedna z naszych kaw. Po każdym newsletterze Najchętniej ogłasza konkurs, w którym można wygrać dzieło sztuki lub tekst kultury (książki, bilety do kina i teatrów, płyty z muzyką etc) wybrane przez Gości i Gościnie z danego odcinka (do udziału w konkursie potrzebne jest posiadanie facebooka lub instagrama ale jeśli napiszecie do nas mail z pytaniem o konkurs i chęcią udziału – na pewno odpowiemy jak to zrobić!)

Do usłyszenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *