Kawa – cegiełka!

Festiwal Wizji w Wierzbicy

Kawa – cegiełka!

Praca nad tegorocznym programem festiwalu wre – spotykamy się już niemal co tydzień załatwiając warsztaty, dzieła na wystawę czy spotkania filmowe.

W międzyczasie, każdy kto chce wesprzeć 9. Festiwal Wizji i wypić znakomitą kawę może skorzystać ze specjalnej oferty Fundacji Kawiarnii Najchętniej!

NAJCHĘTNIEJ 9. FESTIWAL WIZJI (ETIOPIA DJIMMAH)

40,00  – 70,00 

Fundacja Kawiarni Najchętniej
zaprasza wszystkich Państwa na specjalną kawę NAJCHĘTNIEJ WIZJE W WIERZBICY.

W środku każdego opakowania: ziarna Etiopia Djimmah.

Ziarna Djimmah rosną w prowincji Oromia, w południowo-zachodniej Etiopii. Bardzo wysoko – na pułapie przynajmniej 1500 m. n.p.m – i najczęściej na dziko. Doprawdy, trudno o kawę, której charakter bardziej pasowałby do wierzbickich Wizji.

Smak też ma świetny: słodziutki, czekoladowo-karmelowo-orzechowy, zdecydowanie delikatny.

Złośliwi mówią, że etiopskie ziarna nie wyglądają ładnie. Gwoli ścisłości twierdzą, że są brzydkie i umiarkowanie okrągłe. Ale po pierwsze… niech mówią, a po drugie – w filiżance tego nie widać.

Jeśli w danej chwili, z jakichkolwiek przyczyn ustalona cena kawy to dla Ciebie zbyt duża kwota, możesz użyć jednego z dwóch kodów rabatowych:

Wizje_Dla_Wszystkich_250
Wizje_Dla_Wszystkich_500

Obniżają one cenę zakupu opakowania 250 g kawy o 10 zł, a 500 g o 20 zł. Absolutnie każdy dokonany zakup pomoże nam zorganizować ciekawy i bezpieczny Festiwal!

***

Cały zysk ze sprzedaży kawy „Najchętniej Wizje w Wierzbicy” zasili budżet 9. Festiwalu Wizji – corocznego pleneru artystycznego organizowanego w gminie Rudnik na Lubelszczyźnie, połączonego z Letnią Akademią Festiwalu Wizji: cyklem bezpłatnych zajęć i warsztatów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

***
Każde zamówienie przygotujemy zgodnie z zaznaczonymi przez Państwa wytycznymi co do sposobu parzenia. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania albo życzenia, zapraszamy do kontaktu mailowego: mlask[małpa]kawiarnianajchetniej.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *