aktualności

Festiwal Wizji w Wierzbicy

Festiwale w Pandemii

W czasie Pandemii zawiesiliśmy zewnętrzną działalność Festiwalową i spotykaliśmy się (z zachowaniem wszelkich warunków ostrożności) planując kolejny Festiwal. Obecnie prace nad 9. edycją festiwalu jest w toku, mamy nadzieję, że w 2022 roku spotkamy się ponownie!

Nowy ekran w sali kinowej

A oto nieodłączny towarzysz projektora – ekran. Zakup, który także uzyskał dofinansowanie ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu „Lubelskie Lokalnie – Mikrodotacje FIO 4”. I jeszcze wielkie podziękowania: naszemu sąsiadowi Piotrowi za pomoc – bez niego nie powiesilibyśmy ekranu! naszemu ekspertowi technicznemu – Adrianowi Sobolewskiemu za konsultacje przy doborze sprzętu. Sala projekcyjna…
Czytaj dalej

Nowy projektor czeka na kolejny Festiwal

Dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Lubelskie Lokalnie FIO 4, zakupiliśmy wspaniały nowy projektor, który z pewnością dobrze wykorzystamy w czasie kolejnego Festiwalu. A co na nim będziemy wyświetlać, zależy już tylko od Was – z czym przyjedziecie, prezentując Waszą twórczość na Festiwalu Wizji.